Jdi na obsah Jdi na menu
 


V.ročník  O  Pohár Města Kaplice * 9.-10.12.2006

************************************************************             

Druhý prosincový víkend se v Kaplici konal již pátý ročník turnaje ve futsale (halovém fotbale). Šestnáct týmu bylo rozlosováno do čtyř čtyřčlenných skupin. V sobotu se hrálo 2x 10 minut, nedělní vyřazovací boje na dvakrát patnáct minut. O třetí místo se kopaly penalty.  

Skupina A:         

V této skupině se představil loňský vítěz a obhájce prvenství budějovický Medimat. Ten byl také společně s pořádajícím Paroh teamem pasován do role adeptů na první dvě postupová místa. Znepříjemnit se jim to snažili především hráči krumlovského Vyšehradu, kteří s oběma soupeři sehráli vyrovnané bitvy, na body jim to však nestačilo. Outsiderem skupiny pak byl tým JIP Větřní, kteří v duelech proti Medimatu a Parohu nedokázali skórovat a  navíc mnohokrát inkasovali. Poté ale překvapili v utkání s Vyšehradem, se kterým dokázali remizovat, ale horší skóre je odsunulo na poslední místo. O první místo ve skupině si to rozdal Medimat s Parohem. Budějovickým hráčům stačil nerozhodný výsledek. Paroh team po brance Štěpánka dlouho vedl 1:0, ale čtyřicet vteřin před koncem zcela po zásluze vyrovnal Novák na konečných 1:1. Do čtvrtfinále tedy postoupil Medimat z prvního a Paroh ze druhého místa. 

Zápasy:

Medimat ČB – JIP Větřní       11 : 0

B: Nárovec, Novák 4, Pouzar 3, 

Paroh team – Vyšehrad ČK    1 : 0

B: Kutlák, 

Medimat ČB – Vyšehrad ČK   5 : 2

B: Novák 2, Nárovec, Pouzar, Hrbáč – Březina, Smieško, 

Paroh team – JIP Větřní          5 : 0

B: Janura 2, J.Říha, P.Lattner, Vávra, 

Medimat ČB – Paroh team      1 : 1

B: Novák – Štěpánek, 

Vyšehrad ČK – JIP Větřní       2 : 2

B: J.Matoušek 2 – Květoň, Šimeček, 

1.Medimat ČB        2   1   0     17:3    7 

2.Paroh Kaplice     2   1   0       7:1    7 

3.Vyšehrad ČK      0   1   2       4:8    1

4.JIP Větřní           0   1   2       2:18  1   

Skupina B:              

V „béčku“ byli považování za nejlepší tým hráči krumlovského Tria, kteří v loni obsadili konečné druhé místo. I v letošním klání si celkem bez problémů zajistili postup do čtvrtfinále, ten měli jasný již po dvou svých odehraných zápasech. Za nevyzpytatelného soupeře lze považovat La Palomu. Loňský čtvrtfinalista i letos pomýšlel na postup ze skupiny. Základním kamenem tohoto týmu byl jednoznačně brankář Daniel Kerl, který v skupině vychytal dvě těsné výhry 1:0 a zvlášť ta proti budějovickým Kajmanům byla velmi důležitá. Ta jim zajistila postup. Kajmani sehráli velmi dobré zápasy,  ale špatná koncovka je odsoudila jen k boji o konečné třetí místo v základní skupině. O něj si to rozdali s hráč kaplické Čelzí, kterou po boji zdolali 4:2. V posledním zápase si to rozdalo Trio s La Palomou o první místo. Remíza 1:1 přiřkla při lepším skóre první pozici Triu. 

 Zápasy:

Trio 1994 ČK – Kajmani ČB     5 : 2

B: Čábela 2, Anderle, V.Beránek, Šváb – Kokeš, F.Matoušek, 

La Paloma – Čelzí Kaplice       1 : 0

B: P.Svoboda, 

Trio 1994 ČK – Čelzí Kaplice   3 : 0

B: Anderle, Hamberger, Šváb, 

La Paloma – Kajmani ČB         1 : 0

B: K.Tobiáš, 

Čelzí Kaplice – Kajmani ČB     2 : 4

B: Z.Fatura, Preusler – Szabó, Horejš, Kokeš, F.Matoušek, 

Trio 1994 ČK – La Paloma       1 : 1

B: Čábela – Ďurica, 

1.Trio 1994 ČK      2   1   0     9:3     7

2.La Paloma          2   1   0     3:1     7

3.Kajmani ČB        1   0   2     6:8     3

4.Čelzí Kaplice      0   0   3     2:8     0  

Skupina C:           

Odpolední skupina přinesla velmi zajímavé souboje. Favoritem této čtveřice byli hráči kaplického Beverly, kteří v předchozích čtyřech ročnících, vždy postoupili minimálně do semifinále. Ve všech třech zápasech splnili papírové předpoklady a s plným počtem bodů si suverénně zajistili postup mezi nejlepších osm týmů. Vzájemný duel hráčů Funy H.Planá a Milana Olomouc rozhodla o druhém postupujícím týmu. V hodně běhavém, takovém živelném zápase bylo k vidění mnoho a mnoho šancí, ale brankáři John i Radek Kopečný drželi své týmy v naději na bodový zisk. Nakonec se štěstí přiklonilo k fotbalistům z Plané, kteří krátce před koncem rozhodli o třech bodech, díky gólu Ryneše.  Po druhém kole bylo i v této skupině jasní čtvrtfinalisté. Na závěr skupiny si nejprve Beverly zahrálo o prvenství s Funy H.Planá a díky výhře 5:3 se radovali kapličtí. O třetí místo si to pak rozdali Moravané s hráči kaplického Storrmu. Těsnou výhru 4:3 a třetí místo zajistil olomouckému Milanu dvěma brankami Luboš Kopečný. 

Zápasy:

Beverly Hills – Storrm Kaplice   6 : 1

B: Sedlák 3, M.Pulec, Kollár, Vošický – P.Beránek 

Funy H.Planá – Milano Olomouc  2 : 1

B: P.Schönkypl, V.Ryneš – Radek, 

Beverly Hills – Milano Olomouc    4 : 0

B: L.Pulec 2, M.Pulec, Kollár, 

Funy H.Planá – Storrm Kaplice    3 : 1

B: Friedl, Z.Šlak, Flöring – Gondek,  

Beverly Hills – Funy H.Planá     5 : 3

B: Sedlák, Vošický 2, Kollár – P.Schönkypl 2, Flöring, 

Milano Olomouc – Storrm Kaplice    4 : 3

B: L.Kopečný 2, Pospíšil, Radek – Wolek, Gondek, O.Svoboda,  

1.Beverly Kaplice      3   0   0    15:4    9

2.Funy H.Planá         2   0   1      8:7    6

3.Milano Olomouc     1   0   2      5:9    3

4.Storrm Kaplice       0   0   3      5:13  0  

Skupina D:           

Jednoznačným favoritem „D“ skupiny byli hráči Fenix teamu. Tým složený z fotbalistů divizní úrovně prošel skupinou jako nůž máslem a zcela bez problémů postoupil z prvního místa. Celý turnaj za tento tým odehrál i ligový fotbalista Dynama Jiří Kladrubský. Poté ale bylo před turnajem těžké ukázat prstem na jednoho z trojice týmů, který by měl postoupit. Na čtvrtfinále si totiž dělali zálusk všichni tří. Frymburští Bizoni ale zklamali na celé čáře, nedostáli své pověsti a ze třech zápasů nevytěžili ani bod. Je pravda, že nebyli v optimálním složení, ale na to se historie neptá. O druhé postupové místo si to v úplně posledním sobotním střetnutí rozdali Bulínci a Literpool Kaplice. Oba dva týmy měly na svém kontě jednu výhru a jednu prohru. Literpoolu stačila remíza. I když byl tým Bulínků složen z hráčů divizního Jankova, postup slavili kapličtí mladíci. V jejich sestavě se totiž objevil zkušený kaplický „áčkař“ Milan Románek, který se stal vůdčí osobností týmu a  dovedl poprvé celek Literpoolu do čtvrtfinále.  

Zápasy:

Fenix ČB – Bulínci                6 : 0

B: Příhoda, Švehla, Pintér, Dedaj, J.Janoušek, O.Janoušek, 

Bizons Frymburk – Literpool Kaplice  0 : 2

B: Kuzma, Smolen, 

Fenix ČB – Literpool Kaplice   4 : 2

B: Švehla 3, O.Janoušek – Lesňák, Smolen, 

Bizons Frymburk – Bulínci      2 : 4

B: Kuna, Valeš – Hanzal, Stejskal, Maxa, Hajný, 

Fenix ČB – Bizons Frymburk   5 : 2

B: Kladrubský, Švehla 2, Příhoda – Valeš, Kovařík, 

Literpool Kaplice – Bulínci     6 : 3

B: Koclíř 2, Lesňák, Románek, Exl, Rossmüller – Šindelář, Celý, Hajný,  

1.Fenix team ČB          3   0   0    15:4    9

2.Literpool Kaplice       2   0   1    10:7    6

3.Bulínci                       1   0   2     7:14   3

4.Bizons Frymburk       0   0   3     4:11   0     

ČTVRTFINÁLE:

Medimat České Budějovice – Literpool Kaplice    11 : 2   (4:1)

B: 3., 21., 21.Novák, 4., 10., 30.Pouzar, 19., 27.Nárovec,   6.Hrbáč, 26.Mašát, 28.K.Kučera – 15.Smolen, 22.Koclíř,          

První čtvrtfinálový souboj se stal jednoznačnou záležitostí hráčů budějovického Medimatu. Ti se ujali vedení už po třech minutách hry, kdy skóre otevřel Šťastnou trefou Novák. Za další dvě minuty už domácí vedli o tři branky a bylo jasné, kdo bude na palubovce pánem. Vteřinu před koncem snížil na 4:1 Smolen. I po změně stran se pokračovalo v podobném duchu. V 19. minutě zvyšoval Nárovec už na 5:1. Na druhé straně trefil Kuzma břevno a pak se o slovo znovu přihlásil trojnásobný nejlepší střelec kaplického turnaje Aleš Novák  a dvěma přesnými zásahy upravil už na 7:1. Koclířovi se poté sice podařilo překonat brankáře Mikšíčka, jenomže to bylo z kaplické strany vše. Pak už zase stříleli pouze hráči Medimatu a dalšími čtyřmi góly dosáhli dokonce dvouciferného výsledku. Vysoká výhra 11:2 byla naprosto zasloužená. Kapličtí mladíci byli z prohry hodně zklamaní. Po dalším průběhu turnaje lze ale jejich výsledek více docenit, neboť byli jediní, kteří ve vyřazovacích bojích dokázali vstřelit Medimatu gól a to hned dva.  

Trio 1994 Český Krumlov – Funy Horní Planá    3  :  2   (1:0)

B: 12.Anderle, 26.Čábela, 28.Šváb – 17.Flöring, 18.P.Schönkypl (p),             

Od druhého nedělního zápasu se čekala daleko vyrovnanější bitva a předpoklady se ukázaly jako správné. Už v první minutě měl slibnou šanci Domin, ale v koncovce neuspěl. O chvíli později byl na dvě minuty vyloučen krumlovský Hamberger ale plánští přesilovku nedokázali využít. V sedmé minutě na brankáře Nográdyho nevyzrál zakončující Ryneš. Ve vyrovnaném duelu padla první branka ve dvanácté minutě. O vedoucí branku se postarala dvojice nejzkušenějších hráčů Tria. Anderle si narazil míč s Dominem a následně poslal míč bez problémů do odkryté branky. V poločase byli spokojenější krumlovští, ale hráči Funy se nevzdávali. V sedmnácté minutě Flöring přesnou střelou k tyči vyrovnal a o chvíli později Nogrády fauloval Z.Šlaka nařízenou penaltu s přehledem proměnil P.Schönkypl. Ve 21. minutě mohli hornoplánští své vedení potvrdit, jenomže po přihrávce Ryneše mířil Reif pouze do tyče. Na druhé straně John vychytal šanci Domina. Ve 25. minutě si Flöring narazil míč s Rynešem, ale 100% šanci neproměnil a to hosty hodně mrzelo. O chvíli později totiž po kombinaci Čábela poslal míč pod Johnem do branky a bylo vyrovnáno, což nelibě nesl právě hostující brankář a za nemístné poznámky vůči rozhodčím byl vyloučen na dvě minuty, na trestnou lavici usedl hráč z pole. A přesilovku dokázali hráči Tria využít. Postup do semifinále jim zajistil gól Švába. V závěru se již nepodařilo hráčům H.Plané vyrovnat.  

Beverly Hills Kaplice – La Paloma team          2 : 2   (0:1)  pen. 1:3

B: 16.Vošický, 20.P.Pulec – 11.Ďurica, 26.Fujdiar, RP Penner,             

Zatím ve všech čtyřech předchozích ročnících postoupilo Beverly mezi nejlepší čtyři týmy a to se čekalo i letos. Soupeřem jim byl tým La Palomy, za který v neděli nastoupil i ligový hráč Marily Příbram Miroslav Penner.  Hostující tým byl v prvním poločase překvapivě daleko více nebezpečnější, navíc se mohl spolehnout na výborného brankáře Kerla. Už ve čtvrté minutě zaměstnal kaplické Rybáka v brance Kamil Tobiáš, ale branka z toho nebyla. Podobný souboj viděli diváci i v sedmé minutě se shodným výsledkem. Na druhé straně Kerl se štěstím vyrazil nebezpečnou střelu Vošického. Skóre se poprvé pohnulo v jedenácté minutě. Kamil Tobiáš vysunul Ďuricu a ten střelou zprava nezaváhal. A mohlo být s domácími ještě hůř. Pár vteřin na to trefil agilní Kamil Tobiáš břevno Rybákovy svatyně. Vyrovnání měl na kopačce Vošický, ale Kerla nepřekonal ani na dvakrát. V poslední minutě první půle měl 100% šanci Penner, mířil ovšem vedle. Po změně stran se změnila i hra. Lepším týmem byli domácí a hned  v úvodní minutě pokořil Kerla jesličkami Vošický y bylo vyrovnáno. Navíc ve 20. minutě po pohledné kombinaci dokonal obrat Pavel Pulec. Ve 23. minutě trefil kapitán Beverly Sedlák jen tyč. V té samé minutě měl po přihrávce Fujdiara vyloženou šanci Penner, jenomže nedal.  Pět minut před koncem zápasu dostala hostující střídačka za kritiku rozhodčích žlutou kartu, následoval dvouminutový trest a přesilovka Beverly. Jenomže ve 26. minutě Kerl dlouhým výhozem našel před domácí brankou našel Fujdiara, který hlavou míč za záda brankáře Rybáka a bylo vyrovnáno 2:2. Chvíli na to trefil tyč hostující svatyně Kollár. O postupujícím tedy musely rozhodnout penalty. Začínal Fujdiar a dal. Kerl Vošickému střelu chytil. Kamil Tobiáš zvýšil na 0:2, Pavel Jirka trefil tyč. I třetí penaltový střelec La Palomy Penner Rybáka překonal. Kollárovi se podařilo snížit. Rozhodnout mohl Pavel Svoboda, ale nedal. Beverly mohl vrátit do hry L.Pulec, ale ani jemu se nepodařilo výtečného Kerla překonat. Z postupu se tak radovali hráči La Palomy.  

Fenix team České Budějovice – Paroh team Kaplice   2  :  5   (2:3)

B: 3.Švehla, 13.Příhoda – 10., 15.Kutlák, 5.Kučera, 20.Vávra, 29.Janura,                  

Hodně nervózní byl poslední ze čtyř čtvrtfinálových soubojů. V tomto duelu byli domácím týmem hráči budějovického Fenixu a byli to právě oni, kteří se ve třetí minutě ujali vedení. Chybu před brankou Parohu potrestal svou  sedmou brankou na turnaji Švehla. O chvíli později zahrávali trestný kop kapličtí. Střelu Kučery usměrnil do vlastní branky nešťastnou tečí J.Janoušek. V té samé minutě mohl tentýž hráč přidat po rychlé kombinaci druhý gól, ale brankář Kroupa zachránil svůj celek na brankové čáře. V desáté minutě měli hráči parohu výhodu dalšího “přímáku“ a Kutlák dělovkou propálil vše, co mu stálo v cestě. Mladí hráči Fenixu se nevzdávali a  ve 13. minutě vyrovnal skrytou střelou Příhoda. Brankář F.Říha toho moc neviděl. Jenomže v samotném závěru po dalším z faulů kopal trestný kop Kutlák, využil špatně postavené zdi a tvrdou ránou vrátil Parohu vedení.  Úvodní šanci druhé půle měl Vávra, ale Kroupu nepřekonal. Poté J.Říha obral na polovině hřiště o míč Příhodu, jenomže nezamířil mezi tři tyče. Ve 20. minutě hosté chybovali u postranní čáry, míče se zmocnil Vávra a tentokráte v koncovce nezaváhal. Mezi 23 a 28. minutou měli budějovičtí minimálně tři tutové šance, jenomže gólman Říha se překonával a vychytal O.Janouška a dvakrát Šafránka. V závěru zkoušeli domácí power play , zamkli svého soupeře, ale nakonec se podařilo gólovou pojistku přidat Janurovi. Pár vteřin před koncem dostal červenou kartu budějovický Šafránek, poté co nastřelil míč do rozhodčího.  Mezi čtyři nejlepší postoupil Paroh team.  

SEMIFINÁLE:

Medimat České Budějovice – Trio 1994 Český Krumlov    11  :  0  (4:0)

B: 10., 16., 21., 23.Nárovec, 9., 20.Hrbáč, 12., 30.Novák, 9.Mašát,      25.Kučera, 28.Pouzar,                

První semifinálové střetnutí bylo reprízou loňského finále. Prvních pět minut zápasu bylo vyrovnaných, oba dva týmy se tak trosku oťukávali. Vše se rozhodlo v deváté minutě. To se na pravé straně  uvolnil Hrbáč a tvrdou střelou o bližší tyč dostal Medimat do vedení. V té samé minutě zvýšil Mašát na 2:0, o chvíli později Nárovec přidal třetí gól a bylo rozhodnuto. S chutí hrající hráči Medimatu předváděnou hrou bavili diváky i sami sebe. Kombinace v rychlosti na jeden dotek to je radost pohledět. Ve 12. minutě po přihrávce Hrbáče dával na 4:0 do prázdné branky Novák. Pak trefil Pouzar tyč. První vážnější šanci si hosté připravili až ve třinácté minutě, ale Hamberger mířil jen do Mikšíčka. Po změně stran hosté doslova rezignovali na veškerou snahu s nepříznivým vývojem něco udělat. Hráči Medimatu dál obranu soupeře rozebírali do posledního šroubečku. Dávali gól za gólem, a tak se nikdo nemohl divit, že stejně jako ve čtvrtfinále se v jejich zápase zrodil dvouciferný výsledek. Střelecky se předvedl nejvíce Tomáš Nárovec, který vstřelil čtyři góly. V tabulce střelců doslova naháněl svého týmového kolegu Aleše Nováka. Postup do finále byl tou správnou odměnou pro hráče Medimatu.  

La Paloma team – Paroh team Kaplice             2  :  1  (2:0)

B: 5., 10.Ďurica – 20.Kubalák,                  

Toto semifinále  bylo o poznání vyrovnanější. Ve čtvrté minutě měli blízko k vedoucímu gólu kapličtí, ale střelu Pavla Lattnera zastavila tyč.  A platilo otřepané, nedáš, dostaneš. Ďurica využil zmatky v obranné fázi soupeře a se štěstím dokázal La Palomu dostat do vedení – 1:0. Téměř z protiútoku trefil střelou po zemi Kučera znovu tyč Karlovy brány. V šesté minutě vyslal povedenou střelu Janura, Kerl bravurním zákrokem vytáhl míč na rohový kop.    V osmé minutě si kalich plný smůly vypili do dna „parožáci“ znovu, když střelu P.Lattnera zastavila už po třetí v zápase tyč. Na druhé straně předvedl své nesporné brankářské kvality Říha, když proti střele Pennera předvedl doslova hokejový semafor. V desáté minutě se podařilo La Palomě zvýšit svůj náskok. Úspěšným střelcem byl znovu Ďurica, který doslova protlačil míč za brakovou čáru. Po změně stran hráči Parohu zatlačili svého soupeře do defenzivy, ten však pozorně bránil a snažil se příliš protihráče do šancí nepouštět. V 17. minutě Janura ztroskotal opět a tudíž opakovaně na Kerlovi.   Zápas se podařilo hostům zdramatizovat ve 20. minutě. P.Lattner poslal míč na Kučeru, ten jej patičkou prodloužil na Kubaláka, který zleva zamířil přesně – 2:1.  Ve 23. minutě byl v šanci znovu Janura, Kerl se opět překonat nenechal. V poslední minutě pokračoval nekonečný seriál, Jak vyzrát na Kerla?. Tutovou šanci měl Janura, jenomže ani v tomto případě neuspěl. Hráči La Palomy nedali během celého turnaje v zápase více jak dva góly, přesto se probojovali až do finále a to díky dobré obraně a výtečnému brankáři Danielu Kerlovi.  

3. místo:

Trio 1994 Český Krumlov – Paroh team Kaplice     4  :  3   na penalty

B:  RP Čábela                

Oba dva poražení semifinalisté se dohodli, že o třetí místo si to rozdají jen v penaltovém rozstřelu. Sérii pokutových kopů zahajovali kapličtí. Kutlák však napálil míč jen do tyče. Zkušený kapitán Tria Domin nezaváhal. Kučera následně vyrovnal, ale ani Anderle se nenechal zahanbit a i on soupeřova brankáře překonal. Ve třetí sérii se na 2:2 podařilo vyrovnat Janurovi, jenomže po něm nezaváhal ani Šváb. Ve čtvrtém kole měli navrch brankáři. Nejprve Nogrády vychytal Kubaláka a po něm F.Říha mladého Vacka. Závěrečnou sérii zahajoval P.Lattner a podařilo se mu vyrovnat. Jenomže mečbol měl na své kopačce Čábela a podařilo se mu jej využít. Díky tomu se z konečného třetího místa radovali krumlovští.   

FINÁLE:

Medimat České Budějovice – La Paloma team     9  :  0    (5:0)

B: 4., 6., 20.Mašát,  9., 12.Pouzar,  11., 28.Nárovec,  20., 25.Novák,                  I

 ve finále prokazovali hráči Medimatu svou neotřesitelnou nadvládu. Od úvodních vteřin byli jednoznačně lepším týmem. Vše gólově nastartoval už ve čtvrté minutě Mašát. Tentýž hráč navíc o dvě minuty přidal i druhý gól a všem přítomným bylo jasné, že otázkou finále není, kdo vyhraje, ale kolik to bude. Bude to do třetice dvouciferné vítězství? V deváté minutě Mašát našel volného Pouzara, který upravil už na 3:0. Po něm přidal další branku nárovec a poločasové účet na 5.0 završil ve dvanácté minutě trefou z přímého kopu opět Pouzar. V poslední minutě první půle se po sražené střele P.Svobody dostal do zakončení V.Lattner, ale zblízka na Mikšíčka nevyzrál. Po změně stran ostali domácí výhodu pokutového kopu, jenomže gólman Kerl Novákovi radost překazil. Poté měl na druhé straně 100% šanci Ďurica, mířil však jen nad břevno. V dalších minutách se mezi střelce zapsal dvakrát Novák jednou Nárovec a na světelné tabuli už svítil výsledek 8:0. Krátce před koncem se podařilo hostům svého soupeře zamknout před vlastní brankou, největší šanci na čestný úspěch měl P.Svoboda, jenomže Mikšíčka nepřekonal. Definitivní podobu výsledku pak dala 28. minuta, kdy hráči Medimatu, konkrétně Nárovec, zakončil přečíslení tři na jednoho. Hráči Medimatu propluli turnajem zcela suverénně a po právu jim patří pohár za první místo. Navíc se stali prvním týmem v pětileté  historii turnaje, kteří dokázali obhájit své prvenství.                     

Poté již nastal čas k předávání cen. Toho se ujal samozřejmě starosta Města Kaplice pan Ferdinand Jiskra, který bedlivým okem pozoroval závěrečné boje o umístění. Nejlepším střelcem se již po čtvrté v historii stal Aleš Novák z vítězného Medimatu, který konta soupeřů zatížil 14 brankami. Při volbě nejlepšího brankáře padla volba samozřejmě na bezkonkurenčního Daniela Kerla z La Palomy. Za úplně nejlepšího hráče celého turnaje vyhodnotili pořadatelé hráče z vítězného Medimatu Č.Budějovice a stal se jím Jiří Hrbáč. Poté si ceny převzali i zástupci nejlepších čtyř týmů. Je třeba také poděkovat rozhodčím, kteří odsoudcovali všechny zápasy turnaje, velký dík patří trojici L.Kuzma, Vl.Huřťák, J.Štika. Dále pořadatelé děkují všem sponzorům,kteří se velkou měrou podíleli na tom, že se tak velký turnaj mohl v Kaplici vůbec uspořádat. Nesmírné díky patří také Městu Kaplice, všem zúčastněným týmům, respektive jejich hráčům.Pátý ročník turnaje měl svou nespornou kvalitu, diváci si rozhodně přišli na své. 

Tabulka střelců:

14 – Novák (Medimat),

12 – Nárovec (Medimat),

10 – Pouzar (Medimat), 

7 – Švehla (Fenix)  

5 – Sedlák (Beverly), Mašát (Medimat), 

Konečná tabulky týmů:

1.      Medimat České Budějovice

2.      La Paloma team

3.      Trio 1994 Český Krumlov

4.      Paroh team Kaplice

5.      Beverly Hills Kaplice

6.      Fenix team České Budějovice

7.      Literpool Kaplice

8.      Funy Horní Planá

9.      Kajmani České Budějovice

10. Milano Olomouc

11. Bulínci

12. Vyšehrad Český Krumlov

13. JIP Větřní

14. TJ Čelzí Kaplice

15. Bizons Frymburk

16. Storrm Kaplice